FORMA TASARLA

Forma Tasarla Sistemi Yayında.

Forma Tasarla fasilitesi sıradan, rutinleşmiş, herkesin üzerinde görmeye alıştığınız formalara son veriyor. Forma sektörü son yıllarda çok gelişti. Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri ve yazılım dünyasının hızını düşündüğümüzde, sektörümüzün bu gelişmelere seyirci kalacağını düşünmek büyük bir hata olurdu.

Firmamız, sektörümüzün içinden geçtiği bu dönemi çok iyi analiz ederek, siz sporcuların hizmetine muhteşem bir uygulama getirdi. Günümüzün son teknolojisini, iş akışına yansıtan markamız, sizlere, evinizin rahatlığında, kendi takım formaları modellerini tasarlayabilme ve forma siparişi verebilme imkanı sunuyor.

forma tasarla, forma tasarla, forma tasarlama

forma tasarla, forma tasarla,

Forma Tasarla Platformunu Şimdi Deneyin.

  • Sitemizin; Forma Tasarla sayfası üzerinden, farklı renk, desen, şort, çorap kombinasyonları oluşturarak, kendi formanızı yaratabilir ve web sitemiz üzerinden forma siparişi verebilirsiniz.
  • Firmamız, Türkiye’de mücadele etmekte olan, amatör küme, kurumsal şirket turnuvaları, halı saha turnuvaları, futsal turnuvaları, vb. gibi bir çok amatör ve yarı-profesyonel takımlar için forma üretimi yapmaktadır.
  • Bunun yanında, tamamen amatör, kendi takımını kurmuş spor severler için de aynı kalitede hizmet vermektedir.
  • Bizim için, amatör, profesyonel gibi bir ayrım kesinlikle yok. Tek yapmanız gereken,  sayfamız üzerinden adım, adım kendi formanızı tasarlamak ve sipariş ver butonuna tıklamak.
  • Tezkere forması, takım formaları, Türkiye forması gibi farklı kategorilerde üretim yapıyoruz.

Forma Tasarla Uygulamasının Estetik Forma Tasarımları.

Formalarımız; birinci sınıf, mikro-interlok kumaşlardan imal edilmektedir. Kumaşlarımız, esnek, rahat, ter tutmayan, termo-balans, yıkama-kurutma, gibi deformasyon oluşturabilecek dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Formalarımızın çizgileri, Avrupa ve Amerika’nın önde gelen futbol kulüplerinin estetik çizgilerini yansıtmaktadır.

Tasarımlarımız her sezon yenilenmekte olup; o sezon bütün dünyada, hangi çizgi ve renkler çok tutuluyorsa, bunları Türkiye’nin sporcuları için yeniden tasarlanmaktadır. Sizler için, futbolun modasını sürekli olarak takip ediyor ve kataloglarımızı güncelliyoruz. Formalarımızı giyen herkes, kendini ayrıcalıklı hissedecektir.

formani-tasarla, forma tasarla, forma, forma siparişi

formani-tasarla, forma tasarla,

Bisiklet Forması Denince Aklınıza Gelen?

Forma denince ilk akla gelen özellikler; esneklik, nefes alıp-veren kumaşlar, ıslandığında çabuk bir şekilde, üzerinize yapışmadan kuruma özellikleridir. Sağlık açısından da çok önemlidir. Örneğin, forma kumaşını likralı olması, oyuncuya hareket kabiliyeti sağlayacaktır.

Bu tür özelliklerin hepsini aynı çatı altında toplayabilmek çok güçtür. Zira, her özellik kumaşa eklendiğinde, maliyetler artmaktadır. Bizler, kaliteliyi, mümkün olabildiğince ekonomik fiyatlara sporculara ulaştırmayı, firma olarak kendimize şiar edinmiş bulunuyoruz. Şöyle bir iddiamız var: Formalarımız sadece maç esnasında değil, günlük kullanım için de çok idealdir.

Kendi Bisiklet Formanı Tasarla.

Geliştirdiğimiz, kendi formanı tasarla modülü sayesinde, sizlere kendi tarzınızı sahalara yansıtma olanağı sağlıyor. Bunu yaparken de büyük ücretler ödemenize gerek yok. Pek çok spor mağazasında, seçtiğiniz model ve hatta renklere göre bile fiyatlar değişiyorken; bizler, “Tek Kalite, Tek Fiyat” sloganını benimsedik.

Sitemiz üzerinden, hangi ürün ve modeli seçerseniz seçin, aynı fiyat ve kalitede kapınıza ulaşacaktır. Ayrıca, formaların üzerine bastırmak istediğiniz, herhangi bir sponsor logo/yazı, takım arması, oyuncu isimleri, oyuncu numaraları gibi baskılar için de ekstra ücret talep edilmemektedir. Formalar için ödeyecek olduğunuz fiyata bütün baskılar dahildir.

Basketbol Formaları Üretiminde Aşamalı Kontrol.

Fabrikamızda üretilen bütün formalar; bantlardan geçerek, kalite kontrol çalışanlarımız tarafından kontrol edilmekte ve sizlere gönderilmektedir. Formalarınız sizlere ulaştığında, paketlerin içinden yıkama talimatları çıkmaktadır. Örneğin 35-40 derecenin üstünde sıcaklıklarda yıkanmamalıdır. Ambalajlarda yazan talimatlara uyulduğu müddetçe uzun yıllar boyunca ürünlerde herhangi bir deformasyon yaşanmayacaktır.

E-SPOR BİLGİ
www.formatasarla.com.tr
www.formatasarla.web.tr