Dijital Forma

Dijital Forma

Şık Ve Kaliteli Dijital Forma Tasarımları:

Dijital Forma satın almak ve en şık formalara sahip olmak sanıyoruz ki herkesin hayalidir. Bu hizmeti almak için en doğru firmayı bulmak ise hayalden daha da zor olabilmektedir. Bu uğurda bir çok zahmetli işe kalkışabilir ve paranızı boş yere harcayabilirsiniz. Paranızın cebinizde kalmasını, sizlerin daha düzenli ve daha özenli formalara sahip olmanızı istediğimizden dolayı bu yazımızı hazırlıyoruz ve sizlerden gelen spor alışverişim hangi mağaza tarafından sağlansa daha iyi olur sorusuna cevap vermeye çalışacağız. Dijital Forma denince akla sadece endüstrileşmiş futbol kulüplerinin ürünleri gelebilir. Oysa formalar, günümüzde sadece futbolu yansıtan birer öge olmaktan çıkıp kıyafet halini almak yolunda hızla ilerlemektedir. Spor kültürünün yoğun olarak hissedildiği coğrafyalar arasında olan İtalya ve İngiltere gibi ülkelerde formalar günlük hayatın parçası haline gelmiştir.

Günlük Hayatın Parçası Dijital Forma:

Kıta Avrupası olarak da bilinen bu ülkelerde formalar sadece spor müsabakalarında giyilen bir giysi değildir. Bir taraftar gruplarının birbirlerine mesaj vermek isterken giyilmesinden tutun da; sevgili tişörtleri gibi farklı kategorilerde giyim kuşam malzemesi haline gelmiştir. Bunun yanında basketbol formaları, bisiklet formaları ya da elektronik spor gibi farklı alanlar için de kullanım payı gittikçe büyümektedir. Firmamızın mevcut üretim parkuru içerisinde, her türlü spor branşı için dijital forma imalatı yapılmakta olup; branşlar arasında kullanılan kumaş yapıları; spor dalları arasındaki farklı dinamikler açısından değişmektedir.Spor dallarının herhangi biriyle uğraşan amatör veya profesyonel bir takımınız mı var? O zaman sizlere kesinlikle forma gerekmektedir. En şık forma tasarımlarına ulaşmanın yolu bizim firmamız ve İnternet sayfamız üzerinden geçmektedir. Son durağınız yine bizim sitemiz olmaktadır. Peki en şık formalara sahip olmak için yapılması ve uygulanması gerekenler nelerdir?

Forma Tasarla Uygulamasını Nasıl Kullanabilirsiniz?

Takımınızın üzerinde görmek istediğiniz formaları siz kendiniz tasarlasanız nasıl olur? Bu ayrıcalık sizlere verilse ve kendi isteklerinize göre ayarlanan formalara sahip olsanız neler hissederdiniz? Çok büyük bir ilgi ve merak oluştuğuna eminiz. Sizleri daha fazla bekletmeden, bizim firmamız ile forma tasarımı yapabileceğinizi söylemeliyiz. Resmi İnternet sitemizi kullanarak dijital forma tasarla bölümünden takımınıza forma tasarlayabilir ve en şok formalara sahip olabilirsiniz. Burada bulunan forma modelleri dünya forma modası takip edilerek oluşturulmaktadır ve renk olarak uçsuz bucaksız seçeneklere sahibiz. Bu özelliklerden çok memnun kalacağınızı şimdiden görebiliyoruz. Forma Tasarla modülünü kullanarak, birbirinden tasarımsal olarak tamamen farklı kombinasyonlarda formalar yaratabilirsiniz. Örneğin, sarı forma üstünün altında, pembe bir şort ve siyah bir çorap kombinasyonu üretebilirsiniz. Ya da beyaz-mavi renklerden oluşan forma üstünün altına, kırmızı ve sarı renklerle bezeli bir şort, onun da altında mavi bir çorap düşünebilirsiniz.

dijital forma, forma tasarla, forma yaptırma, forma tasarlama

dijital forma, forma tasarla, forma yaptırma, forma tasarlama

Dijital Forma Tasarımı Açısından Sınır Sizsiniz:

Forma Tasarla programını açtığınızda sizi uçsuz bucaksız bir forma tasarım ekranı karşılayacak. Sınırsız kombinasyon seçenekleri arasından, forma üstü, şort ve konç seçimlerini yapabilir; renklendirebilir; formaların arkasına yazılması istenen, isim, numara ve takım adı gibi kişisel bilgilerinizi girebilirsiniz. Forma yaptırmak istiyorum diyenlere önerimiz olan bu sistem, dijital forma tasarımı konusunda en iyi hizmeti verecektir. Bu kişilerin alacakları hizmetler son derece kaliteli olacak ve onları memnun edecektir. Bu sistem ile her spor dalına forma tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Yine bu sistem üzerinde basketbol formaları, futbol formaları, voleybol formaları, hentbol formaları, bisiklet formaları gibi spor dallarına özgü dijital forma tasarlayabilir ve üretim için sipariş verebilirsiniz. Forma fiyatları konusunda ise belli başlı prensiplere sahibiz. Prensiplerimiz arasında, forma üzerine yapılan baskılar için kesin suretle ekstra ücret almamak gibi bir kural da bulunmaktadır.

Basketbol Formaları İmalatında Altın Çağ:

Ürettiğimiz tüm formalar son derece kaliteli olmaktadır. Her bir spor için ayrı kumaş kullandığımız firmamız, bu kumaşların kalitesini birinci sınıfların içerisinden seçmektedir. Her biri farklı teknolojilere sahip olup bedeni sıkmaz. Üretilen formalar terleme ile oluşan bakterileri yok eder ve rahatsız olmanızı engeller. Sizler de bu özelliklerde formalara sahip olmak ve çok uzun süren uğraşlar ile yanlış forma üreticisi ile çalışmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İmalat parkurunun her aşamasında, profesyonel kadromuzla ince işçilik sunuyoruz. Dikiş, ütüleme, paketleme, kalite kontrol, gibi aşamalarla forma imalatı konusunda zirvedeyiz. Formalarımız, yüksek teknoloji standartları ve trend moda çizgilerine sahip mükemmel bir işçilikle üretilmektedir. Forma üzerindeki çizgileri tamamen yenilikçi ve modern bir tasarım anlayışına sahiptir. Kendinizi forma kumaşlarına dokunmaktan alamayacaksınız.

Futbol Forması Ürün Tasarım Ödülü:

Basketbol formaları son zamanlarda en çok rağbet gören alandır. Basketbol sporuyla uğraşanların %90’ının bizi tercih etmesi, bu alanda verdiğimiz hizmetlerin kalitesini göstermektedir. Bu noktada basketbol formalarının fiyatlarının son derece pahalı olduğunu düşünebilirsiniz ancak yanıldığınızı söylemeliyiz. Basketbol forma fiyatları alanının en esnek seçeneklerine sahip olup, müşterilerinin isteklerine göre ayarlanmaktadır. Bu noktada son derece memnun kalacağınızı belirtmeliyiz. Basketbol forma modelleri de dünya forma modası takip edilerek hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Firmamız, kumaş ve baskı alanlarında yenilik ve moda unsurlarını bir tepside sunan devrim niteliğindeki forma modelleriyle göz kamaştırıyor.  Forma üzerinde kullanılan benzersiz baskı teknolojisi ile Pantone renk dalgası arasından seçenekler sunuluyor. Dış görünümü çekici kılan, modern çizgiler ve iç gıcıklayan renk geçiş detaylarıyla belirginleştiren forma tasarımları, moda bilincine sahip sporcuların dikkatini üzerinde topluyor.

www.formayaptirma.com

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.