En Ucuz Formalar

En Ucuz Formalar

En Ucuz Formalar Yaptırmak Bizimle Mümkün.

En ucuz formalar yaptırmanın kolay yolu sitemizden geçiyor. Artık hızla gelişen ve her geçen gün kendini yenileyen teknoloji sayesine çıkan çeşitli baskı makineleri sayesinde neye isterseniz baskı yaptırabilirsiniz. Tişörtlerin üzerine eşofmanların üzerine ve daha pek çok şeyin üzerine bu baskılar uygulanmaktadır. Üzerimize giydiğimiz formalara da yapılan bu baskılı forma işi oldukça geniş bir alana yayılmaktadır.

Özellikle formalar için çok geniş bir çeşitlilik sergilenmektedir. Baskılı forma terimi hayatımıza iki yılı aşkın bir zaman önce girdi. Transfer baskı ya da dijital baskı olarak da bilinen bu teknoloji, Türkiye’de ilk defa forma sanayisi içerisinde denenmiştir. Firmamız, ilk çıktığı günden itibaren transfer baskı teknolojisini kullanarak en ucuz formalar yapmaktadır.

En Ucuz Formalar Teknolojiyle Kolaylaşıyor.

Forma üzerine isim yazı rakam söz reklam gibi çok şey bu sayede basılabilmektedir. Baskılı formalar sağlam iş yapan ve kaliteli malzeme kullanan iş yerlerinde yapıldığında uzunca süre kopma yırtılma yapmadan rahatlıkla kullanacağınız bir özelliğe de sahiptir. Yani bir kaç yıkamada yerinden çıkacak ya da futbol oynarken yaşadığınız çekişmeler sonucunda yerinden çıkacak ucuz ve kalitesiz baskılardan uzak durmanız gerekir.

Yeni sipariş verdiğiniz formanızın sade görünmesi pek hoşunuza gitmediyse siz de pek çok baskı yapan yerlere giderek formalarınıza dilediğiniz baskıyı uygulayabilirsiniz. Forma tasarla yazılımı, gelişmiş özellikleri sayesinde bir çok üst düzey tasarımsal değişikliği yapabilme kabiliyetini beraberinde getiriyor.

En Ucuz Formalar, forma tasarla, forma yaptırma, forma tasarlama, forma yapma

En Ucuz Formalar, forma tasarla, forma yaptırma, forma tasarlama, forma yapma

Forma Tasarla Uygulamasında Baskı Nasıl Uygulanır?

Giydiğimiz her şeyin üzerinde hemen hemen bir resim bir yazı vs. olarak baskı görebiliriz. Giydiğimiz kıyafetleri sadelikten uzaklaştıran ve tarz olmasını sağlayan bu baskılar nasıl yapılır derseniz biraz bahsedebiliriz. Baskıların ofset serigrafi dijital gibi pek çok çeşidi olsa da aslında en çok kullanılan dijital baskılardır.

  • Bunun nedeni bu baskının bilgisayar ortamında düzenlenmiş olması ve daha çok reklam veren büyük kurumların tercih ediyor olmasından kaynaklanır.
  • Bizim kullandığımız kıyafetlere formalara uygulanan yol ise serigrafi baskıdır.
  • Kumaş üzerine baskı yapan baskılı forma yapan çoğu matbaacının metodu bu serigrafi baskılardır.
En Ucuz Formalar, forma tasarla, forma yaptırma, forma yapma

En Ucuz Formalar, forma tasarla, forma yaptırma, forma yapma

Forma Tasarla Yazılımıyla Fark Yaratın.

Her alanda reklam kumaş kitap defter gibi alanlarda uygulanan baskı şekillerini en çok giyindiğimiz giysilerde görürüz. Ve yine aldığımız pek çok formada baskıya rastlarız ya da sporcuların giydiği formalarda sponsor isimlerinin bulunduğu baskılı yazılara rastlarız.

Yani açıkça görüyoruz ki baskı teknolojisi her zaman karşımızda ve hayatımızın içinde yer alıyor. Aldığımız formayı baskılı forma olarak alabileceğiniz gibi dilediğinizde düz bir formanın üzerine her hangi bir matbaaya giderek baskı yaptırabilirsiniz. Forma tasarla yazılımının marifetleri sayesinde, en ucuz formalar yaratma imkanının yanında, dijital baskı teknolojisinin getirisiyle istediğiniz her tasarımı yapmanız mümkün.

Forma Yaptırma Bizim, Giyinmek Sizin İşiniz.

Artık çokça karşılaştığımız halı saha turnuvaları pek çok kurum ya da dernek tarafından organize edilmektedir. Bu organizasyona takımını kurup dâhil olmak isteyen herkes turnuva olması dolayısıyla takım forması oluşturmak ister. Bireysel olarak herkesin karışık giydiği formalar olumlu karşılanmaz bu nedenle her takım kendine baskılı forma yaptırmak ister. Bunun için alınan kumaş ve istenilen baskıya göre de maliyeti farklılaşır.

Siz daha iyi bir kumaş alırsanız ya da baskı seçeneğiniz yapıştırma değil de forma üzerine tam işleyecek şekilde isterseniz değişiklik gösterir. Fakat bir tek formayı sadece forma numarası ve isim baskısı maliyet olarak çok cüzi bir miktardır. Baskılı formaların hazır olarak da bulunan ve sipariş vereceğiniz çeşitlerini burada bulabilirsiniz.

Forma Tasarımı Fiyatları Ekonomi Yaptırıyor.

Sitemizi kullanarak vermiş olduğunuz siparişlerin fiyatları ortalama 35 ila 50 TL arasında değişiklik göstermektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerin detaylarına göre değişiklik gösteren fiyatlarımızın içine eğer futbol forması siparişi vermek istiyorsanız kaleci forması da eklenebilir.

Normal takım formalarındaki seçenekleri yine kaleci formalarında belirleyerek siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekler ve kaliteli kumaşlar ile üretilen formaların tasarımını sipariş verebilmek için sitemize göz atmanız yeterlidir.

http://www.incihaber.net/haber/2161/kendi-formanizi-tasarlayin.html

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.