Forma Modelleri

Forma Modelleri

FORMA MODELLERi KATALOĞUMUZDAN SEÇİMİNİZİ YAPIN

Forma modelleri seçiminizi yapın. Her takımın kendine ait ve özel bir forması mevcuttur. Bu formalar tuttuğumuz takımı simgelerken aynı zamanda da maçlarda görsel bir şölen yaratırlar. Her sezon takımların tasarımcıları tarafından özel tasarlanan bu formalar takımların kendi mağazalarında veya anlaşmalı olduklar mağazalarda satışa sunulurlar. Forma modelleri genellik ile taraftarlar tarafından son derece beğenilirken zaman zaman istisnalar olabilmektedir. Bu gibi durumlarda modeller beğenilmekte ve yeni çıkarılan ürünlerde beklenen satış olmamaktadır. Forma modelleri taraftarlar beğenilmediği takdirde özel tasarım formalar devreye girmektedirler. Özel tasarım formalar ile kendi ürünlerinizi tasarlayabilirsiniz. Bu şekilde sezon içerisinde kendi beğendiğiniz tarzdaki formaları kullanabilirsiniz.

FORMA MODELLERi TASARIMLARI

Forma modelleri tasarımlarını sitemiz üzerinden kolaylık ile yapabilirsiniz. Özel tasarım formaları son derece kolaylıkla yapabileceğiniz bir sistem sitemizde mevcuttur. Bu sistem sizlere aklınızdaki tasarımı resimlememiz için bir fırsat sunmaktadır. Aklınızdaki tasarımı sistemimiz sayesinde hayata döndürebilirsiniz. Gerek büyük takımlar için gerek ise kendi kurduğunuz takımınız için özel formanızı sitemizde tasarlayabilirsiniz. Dilediğiniz tüm baskıları yapabilir veya tüm detayları uygulayabilirsiniz.

FORMA MODELLERİ NASIL TASARLANIR?

Forma modelleri tasarlamak son derece kolaydır. Dilediğiniz tüm formaları sitemiz üzerinden tasarlamanız mümkün olacaktır. Sitemize giriş yaptıktan hemen sonra kendi formanı tasarla bölümüne girebilirsiniz. Buradan kendi formanızı tasarlayabilirsiniz. Sağ tarafta çeşitli forma seçeneklerini bulabilirsiniz. Bu bölümden seçim yaparak formalarınızı görebilirsiniz. Bu şekilde farklı modelleri deneyerek en sonunda en çok beğendiğiniz ürünü seçebilirsiniz. Beğendiğiniz modele karar verdikten hemen sonra siparişinizi tamamlayabilir ve beklemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca tasarımınızı birkaç aşamaya da bölebilirsiniz. İlk aşama forma modelleri arasından bir seçim yapmak olacaktır. Bu modelleri forma tasarlama bölümünde sağ tarafta bulabilirsiniz. Ekibimizin sizler için özel olarak hazırladığı forma modelleri arasından seçiminizi yaptıktan hemen sonra seçtiğiniz modeli renklendirebilirsiniz. Modeli renklendirme aşamasında ise çeşitli renk seçeneklerimizden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Sonrasında ise dilediğiniz baskıları ve alanları seçebilirsiniz. Bu şekilde tasarımınız kolaylık ile tamamlanacaktır.

FORMA MODELLERİ TESLİMATI

Tasarladığınız formalar tarafımıza ulaştırıldıktan sonra ekibimiz tasarladığınız ürünün hazırlıklarına başlayacaktır. Hazırlıklar tamamlandıktan hemen sonra ise ürün tarafınıza kargo ile yollanacaktır. Bu sebep ile sipariş sırasında kargonun gelmesini istediğiniz adresi de girebilirsiniz. Teslimatlar tarafınıza oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

FORMA MODELLERİ FİYATLARI

Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm ürünlerin fiyatları farklılık gösterecektir. Her tasarımın ücreti farklı olmaktadır. Formalara neler eklediğinizde bağlı olarak ürünlerin fiyatları artacak veya azalacaktır. Formanızı tasarlarken ekranda tutarı net bir şekilde görebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizi aşmadan tasarımınızı yapabilirsiniz. Her durumda da forma modelleri mağazalardan aldıklarınızdan son derece ucuza gelecektir.

FORMA MODELLERİ KUMAŞ ÖZELLİKLERİ

Sitemizden tasarlayacağınız tüm formalar için son derece kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. Firmamızda üretilen tüm formalar ileri seviye kumaş teknolojisi ile üretilmektedir. Formalarımız hemen kuruma özelliğine sahiptirler. Bu sebep ile terleme anında formalar hemen kuruyacak ve herhangi bir bel ağrısına engel olacaktır. Aynı zamanda formalar esnek bir özelliğe de sahiptirler. Bu tip formalar son derece rahattırlar. Formalar görsel açıdan önemli oldukları kadar aynı zamanda rahatlıkları da son derece önemlidir. Spor yaparken veya herhangi bir maçta takımınızı desteklerken kullanabileceğiniz bu formaların rahatlığı son derece önemlidir. Forma modelleri aynı zamanda anti bakteriyel özellik taşımaktadırlar. Tüm bu özellikler son derece sağlıklı ve rahat bir formaya sahip olmanızı sağlayacaktır.

www.formatasarla.com.tr

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.