Forma Tasarım

Forma Tasarım

Forma Tasarım Firmasından Beklentilerinizi Karşılıyoruz.

Spor dallarında özellikle takım sporlarında forma tasarım yeri ve önemi çok büyüktür. Formalar sahadaki takımları ayırt edebilmemizi görüntü güzelliğine kadar daha birçok şeyi sağlamaktadır. Göze hoş gelen forma tasarımları sayesinde daha canlı maç izleyebiliyor, izlediğimiz maçlardan keyif alabiliyoruz. Peki bir forma tasarla firmasından hangi özellikleri beklersiniz? Dilerseniz sizlere sahip olduğumuz özellikleri tek tek, gruplar halinde anlatalım. Firmamız, birbirinden bağımsız onlarca farklı spor dalı için forma üretimi yapmaktadır. Firmamız, forma fiyatları konusunda taban fiyat felsefesini benimsemiştir. Her türlü farklı forma modelleri için farklı fiyatlar üretmek yerine standart tarife üzerinden sürprizlere yer bırakmamaktadır. Firmamız, bisiklet formaları üretimi de yapmaktadır. Avrupa’da pedal çeviren bisikletçilerden ilham alarak forma tasarımları geliştirmekteyiz.

Forma Tasarım Sektörünün Lideriyle Forma Tasarla.

Forma tasarlama aşaması öncelikle sipariş verebilmeniz adına gerekli olan işlemlerin başlangıcıdır. Bu aşamada kendi formalarınızı isteğinize göre tasarlayabilir, bizlere sipariş verebilirsiniz. Forma üretimi bu tasarladığınız formalara göre yapılmaktadır ve tamamen istekleriniz göz önünde bulundurulmaktadır. Peki forma tasarla aşamasında hangi imkanları sunuyoruz? Forma tasarım aşamaları 7 adımdan oluşmaktadır. Birinci adımda, 30 tane forma tasarımı içerisinden, zevkinize göre bir forma modeli seçiyorsunuz. İkinci adımda, forma tasarlama ara yüzü üzerinden forma modeli renklendiriliyor. Üçüncü ve dördüncü adımlarda, şort modelleri için birinci ve ikinci adımlar tekrarlanıyor. Beşinci adımda ise kaleci forması seçimi yapılıyor. Altıncı adımda, forma tasarlama sistemi üzerinden görseller ve sponsor bilgisi ekleniyor. Altıncı ve son adımda ise, isim, numara ve beden bilgisi ekleniyor.

Forma Tasarım, forma tasarla, forma satın al, forma yaptırma

Forma Tasarım, forma tasarla, forma satın al, forma yaptırma

Forma Tasarla Formatını Biz Şekillendiriyoruz.

⦁ Forma rengi ve modeli seçme imkanı: Bünyemiz altında hizmet veren web sitemizde formanı tasarla sayfası mevcuttur. Burada bulunan sistemimiz ile formalarınızın rengini ve modelini ayarlayabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz şekilde teslimat alacağınızdan emin olabilirsiniz.
⦁ Şort rengi ve deseni: Şortlarınızın desenini ve rengini ayarlayabiliyorsunuz.
⦁ Yazı ve numara: Formaların arkasına isim ve numara yazdırabilme imkanına sahip olduğunuz bölümdür.
⦁ Kaleci forması tasarlama: Kalecileriniz için forma çeşitlerimizin bulunduğu bölümdür.
⦁ Sponsor logo ve yazı: Sporlarınız varsa logosunu veya yazısını formalarınızın ön tarafına yazdırabilirsiniz.

Halı Saha Forma Çeşitleri Sınırsız.

⦁ Kaleci formaları: Kaleci formaları, son derece özel olmalıdır. Bu açıdan kaleci formalarına verdiğimiz özen son derece önemli bir noktadadır. Sizlere bu konuda sınırsız desteği verirken kaleci forma fiyatları konusunda oldukça yardımcı olmaktayız.
⦁ Milli takım forma: Milli takım formaları imal etmekteyiz. Milli takımımıza özel olarak ürettiğimiz formalar son derece canlı bir yapıya sahip olur, en uygun fiyatları barındırmaktadır. Milli forma fiyatları konusunda en ucuzunun bizim firmamızda olduğunu söylemekte yarar vardır.
⦁ Basketbol formaları: Basketbol forma tasarla imkanını sizlere sunmaktayız. Basketbol formalarınızı kendiniz tasarlayabiliyor, kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu formaların da çok ucuz olduğunu söyleyebiliriz.
⦁ Yabancı takım formaları: Firmamız sizlere yabancı takım formaları da sunmaktadır. İsteğinize göre imal ettiğimiz yabancı takım formaları son derece kaliteli olup, en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Yabancı takım forma satın almak isteyenlerin başvuracağı en iyi adreslerden biri olduğumuzu söylemeliyiz.
⦁ Bisiklet formaları: Bisiklet yarışçısıysanız kendinize özel olarak olarak forma tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz.
⦁ Asker formaları: Eğer askerseniz ve tezkere alacaksanız kesinlikle bir formaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Asker forması bizim tarafımızdan imal edilip, sizlere en kısa sürede teslim edilmektedir. Firmamız altında daha birçok spor branşına forma imalatımız vardır.

Basketbol Formaları Renklerini Siz Belirleyin.

İmal ettiğimiz tüm formaların Thermo-Dry teknolojisiyle üretildiğini söylemeliyiz. Bu sayede vücuda nefes aldırır ve daha rahat olmanızı sağlar. Forma üretimi yaptığımız kumaşların son derece kaliteli olduğunu, anti-bakteriyel özelliklere sahip olduğunu söylemeliyiz. Forma bastırma konusunda hizmet almak isteyenlere bir müjdemiz daha var. Formalarımız son derece esnek olup, ikili mücadele esnasında son derece hareket kabiliyeti sağlar. Bu sayede çok daha rahat hareket edebilirsiniz.  Tüm formalarımızın terleme karşıtı olduğunu söylememiz gerekmektedir. Bu özellikleri sayesinde çok daha az terler ve çok daha az yorulursunuz. Tüm bu imkanları bir tek forma yaratma firmasından almak istemez misiniz? Hemde en ucuz forma fiyatları ile birlikte. Eğer sizler de bizimle forma bastırma istiyorsanız iletişime geçmeli ve siparişiniz için forma tasarlama yaptırmalısınız.

Forma Tasarlama Platformu Sektörün Seyrini Değiştiriyor.

Forma tasarlama platformu, sektörümüzün gidişatını tamamen değiştirmiştir. Futbol formaları, basketbol formaları, voleybol formaları gibi irili ufaklı onlarca spor branşı için forma siparişi verebilirsiniz. Forma tasarla ara yüzü sayesinde, forma tasarım etkinliği çok basit bir şekilde yapılabiliyor. Spor malzemeleri  ve spor tekstili konusunda, ihtisas sahibi olan firmamız, yılların getirdiği forma imalatı tercübesini sanal alemde forma tasarımı yaratmak için kullanıyor. Türkiye’nin her bölgesinde yüzlerce  müşterisi olan firmamız, referans anlamında çok güçlüdür.

www.formatasarla.org

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.