forma yaptırma fiyatları

forma yaptırma fiyatları

Takımınıza Özel Forma Yaptırma Fiyatları

Forma yaptırma fiyatları bu sezon yeniden ayarlandı. Futbol, voleybol veya basketbol takımınızda forma ihtiyacınız mı var? O zaman yeni nesil forma ya da dijital forma bastırmaya ne dersiniz? Yaptıracağınız bu formaların sizin başarınıza olan katkılarını okuyunca inanamayacaksınız ancak hepsi tamamıyla gerçek olup çok iyi özelliklere sahiptir. Yeni nesil formaların özellikleri başarınızı artıracak ve başarıdan başarıya koşmanızı sağlayacak. En güzel formalar ile başarıyı yakala ve kazanmanın keyfini çıkar. Formalar kapınıza teslim olduktan sonra formaları giydiğinizde göreceksiniz ki, formanız takım ruhunuzu ön plana çıkaracak. Takımınızda kaç kişi olursa olsun, birlik ve beraberliğin bozulmaması gerekli. Bu bağlamda, forma tasarla sayfamızı, bütün takım arkadaşlarınıza önererek, takımınız için seçtiğiniz formaları oylamaya sunabilirsiniz. En çok olan forma, takımınızın forması olmaya hak kazanacak ve çoğunluğun istediği olacaktır.

Dijital Forma Yaptırma Fiyatları Sizi Memnun Edecek.

Firmamız aracılığı ile sizlere verilen hizmetler sayesinde çok daha başarılı bir takıma sahip olacaksınız. Bu formaların başarınıza direkt olarak etki edecek özellikleri bulunmaktadır. Bunu elinize aldığınız anda dahi anlayabileceksiniz. Peki bu formaların özellikleri nelerdir ve sizlere hangi imkanları bahşediyoruz?
Tüm formalarımız çok iyi dokunmuş kumaşlardan üretilmekte ve Climacool özelliklerine sahiptir. Bu sayede terleme yapmazken oluşabilecek bakterinin engellenmesini sağlamaktadır. Sporcu sağlığının önemli olduğunu biliyor ve ona göre hareket ediyoruz. Sporun kalitesi, ancak sporcuya verilen önem arttıkça yükselecektir. Forma imalatı konusuna gösterdiğimiz hassasiyet, sporculara verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. Dijital forma imalatı, meselesinden biraz bahsetmek gerekirse; bütün baskıların sınırsız olduğu, renk paletleri kullanımının sınırsız olduğu bir teknolojidir.

forma yaptırma fiyatları, forma tasarla, dijital forma, formanı yap

forma yaptırma fiyatları, forma tasarla, dijital forma, formanı yap

Forma Tasarla Teknolojisinin Mucidi Biziz.

Forma üretimi yaptığımız kumaşların birinci kalite olduklarını söyleyebiliriz. Bu kumaşlar sayesinde artık çok daha rahat hareket edebilecek, çok yükseğe noktalara zıplayabilir ve çok daha rahat hareket edebileceksiniz.  Kaleciler ise, sakatlanma korkusu olmaksızın, topa hamleler yapabilir ve yerle temas noktasında, kol ve bacak noktalarındaki korumalar sayesinde sorunsuzca kurtarış yapabilirler. Yeni nesil forma olarak adlandırdığımız bu dijital forma ürünlerde ileri düzey kumaş teknolojisini kullanmaktayız. Bu teknoloji bedeninizin daha rahat olmasına ve nefes almasına imkan tanıyacaktır. Bu sayede çok daha rahat olacaksınız.  Sizlere verdiğimiz forma hizmeti konusunda yaptıklarımız bunlarla da sınırlı değildir. Aynı zamanda her spor dalına ve farklı dallara forma yaratma hizmeti sunmaktayız. Peki bu dallar hangileridir?

Adım Adım İlerleyerek Forma Tasarlama.

I. Futbol Formaları: Futbol takımlarınıza sorunsuz bir şekilde forma tasarımı hizmeti vermekteyiz. Bu neticede siparişlerinizi daha hızlı alabiliyor, sizlere forma tasarlama imkanı veriyoruz. Futbol forması tasarlama konusunda bir ayrıcalığımız daha bulunuyor. O da; Kaleci forması tasarlama. Seçeneklerimiz arasında kaleci formaları da bulunuyor. Bu formalar özel olarak üretiliyor ve sizlere uygun fiyatlardan teslim ediliyor. Kaleci formalarının kol ve bacak bölgelerinde bulunan koruma süngerleri, sakatlanmalara karşı mukavemet sağlamaktadır. Forma Tasarla sayfası üzerinde, “kaleci forması istiyorum” seçeneği işaretlenerek, aşağıda beliren forma tasarımları arasından dilediğiniz modelleri seçebilir ve forma siparişi verebilirsiniz. Kaleci forması seçimi esnasında dilerseniz kaleci eldiveni ya da futbol topu ya da kaptanlık pazı bandı gibi ürünlerimizi de sepete ekleyebilirsiniz.

forma yaptırma fiyatları, forma tasarlama, forma fiyatları

forma yaptırma fiyatları, forma tasarlama, forma fiyatları

 Forması İmalatı Sürecini Canlı Seyredin.

Forma imalat sürecimizi, web sitemizin içerisinde yayınlanan, canlı kamera izleme düğmelerine tıklayarak seyredebilirsiniz. Uzaktan erişimle, İnternet üzerinden imalat bölümünde kamera yayını yapmamızın sebebi, şeffaf forma imalatı prensibimizdir. Forma üretimi esnasında, hangi süreçlerin takip edildiğini, baskı makinelerini, dikiş parkurunu ya da ütü bölümünü izleyebilir ve formalarını seyredebilirsiniz. II. Basketbol Formaları: Basketbol takımlarınıza sorunsuz bir şekilde forma imalatı hizmeti veriyoruz. Bu konuda verdiğimiz hizmet milyonlarca kişinin memnun kalmasına vesile oluyor. Basketbol forma tasarla ve kendi formalarını takımına giydir. Bu sayede başarının anahtarını elinize almış oluyorsunuz. Basketbol formaları da aynı futbol formaları bölümünde olduğu gibi, canlı kamera görüntüleriyle, İnternet erişimi bulunan her yerden canlı olarak izlenebilmektedir. III. Voleybol: Voleybol takımlarınıza forma tasarlama imkanı sunuyoruz. Bu sayede artık çok daha iyi bir takıma sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda son derece şık görünümü olan takımlar yaratabilir, izleyenleri hayran bırakabilirsiniz.

Diğer Spor Branşlarına Forma Tasarla.

IV. Bisiklet Forması: Bisiklet sporcusuysanız ve kendinize ait forma istiyorsanız kesinlikle bizimle iş birliği yapmalısınız. Sizlere son derece özel olarak verdiğimiz bu hizmet en kaliteli ve en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Bu formalar ile çok daha profesyonel bir görünüm yakalayacağınıza emin olabilirsiniz.

V. Asker forması: Asker forması siparişi aldığımız da biliyor muydunuz? Askerlerimize özel olarak tezkere zamanlarında giyebilecekleri çok özel formalar tasarlıyor ve üretime alıyoruz. Bu sayede en şık ve en rahat asker formalarına sahip olabiliyorsunuz.

VI. Milli takım forması: Herhangi bir spor dalında Türk Milli Takımı’nı mı temsil ediyorsunuz? O zaman sizlere harika milli takım formaları üretimi yaptığımızı söylemekte yarar görüyoruz. Milli takım formaları ile daha şık bir görüntü çizeceğinize emin olabilirsiniz. Forma yaptırma fiyatları alanının en uygunu olup, sizleri üzmeyecek cinsten ayarlanmıştır.

VII. Yabancı takım forma: Dilediğiniz bir yabancı takımın formalarını da sipariş işlemine alabiliyor, sizlere en kısa sürede teslim ediyoruz. Bu sayede istediğiniz yabancı takım forma sahibi olabiliyorsunuz. Daha şık ve daha gösterişli yabancı takım formaları çok ucuz forma yaptırma fiyatları bizim bünyemiz altında bulunuyor.

Sizlere daha bir çok konuda hizmet sunmaktayız. Spor malzemeleri konusunda lider bir kuruluş olduğumuzu belirtmek son derece uygun olacaktır. Sen de forma yap ve en şık, en güzel, en gösterişli, en rahat formalara sahip ol. En güzel formalara sahip olmak işte bu kadar kolay. Ayrıca unutmayın ki; bu formalar başarınıza direkt olarak etki ediyor ve sizlerin daha iyi noktalara gelmenize yardımcı oluyor. En ucuz forma yaptırma fiyatları sunduğumuz firmamızda aynı zamanda çeşitli imkanlardan ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1292279-oguzhan-ozyakup-forma-artik-atesten-gomlek

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.