Forma

Forma

Forma Bastırma Zevkini Bizimle Yaşayın.

Forma yaptırmak hem zaman hem de maliyet gerektiren bir iştir. Takımlarınız için formanın önemi büyüktür. Gerçek bir takım olmak istiyorsanız, oyuncularınız için gerçek bir forma yaptırmanız gerekir. İmalatı için gerekli olan firmayı bulmak da oldukça zordur.

Bizler bu zorluğu ortadan kaldırarak, takımlarınızı hem gerçek hem de kaliteli formalar ile buluşturuyoruz. Bu formaların üretimlerini kendimiz gerçekleştiriyoruz.

Üretimlerimizde, son teknoloji ile donatılmış olan ekipmanlar ve birinci sınıf kaliteye sahip kumaşlar kullanıyoruz. Bu sayede amaçlarınıza uygun olan, kaliteli, şık, estetik ve modern görünümlü formalar üretebiliyoruz.

forma, forma tasarla, forma yaptırma, forma tasarlama

forma, forma tasarla, forma yaptırma, forma tasarlama

Forma Özellikleri Nelerdir?

  • Formalarımız, üstün kumaş teknolojileri ile üretilmektedir.
  • Hava alabilen kumaşlar sayesinde terleme yapmaz ve nefes alabilen yüzeylere sahiptir.
  • Bu sayede formayı giyen oyuncularınızın terleyerek daha az performans göstermesine engel olur.
  • Anti bakteriyel özelliği bulunan formalarımız kesinlikle mikrop üretimini engeller.
  • Yağmurlu ve karşı havalarda hemen kuruma özelliğine sahiptir.
  • Bu sayede oyuncularınızı asla rahatsız etmez. Onların her türlü hava koşullarında oyunlarına devam etmelerini sağlar.
  • Esnek olan formalarımız her vücudu saran bir yapıya sahiptir. Bu yapısı sayesinde rahat hareket etmenize yardımcı olur.
  • Forma tasarlama işlemlerinizde, formaların üzerine yazılacak olan isimler ve basılacak olan logolar dijital baskı yöntemi uygulanarak yapılmaktadır.
  • Bu baskı yöntemi hem ucuz hem de dayanıklıdır.
  • Formaların üzerinde olan yazılar ve resimler kesinlikle kötü hava koşullarından ve sıcaklıktan etkilenmez. Bu sayede çok uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir.

Hangi Formaları Üretiyoruz?

Bizler, ihtiyaç duyduğunuz her alanda üretim yapabiliyoruz. Basketbol formaları, futbol formaları, voleybol  formaları gibi ürünleri farklı kumaş teknolojilerini kullanarak imal edebiliyoruz. Dağcılık, okçuluk, bisiklet sporu gibi alanlar için de özel üretim formalar yapabiliyoruz. Modellerimiz için spor modasını yakından takip ediyoruz. Yeni nesil çıkan ve Avrupa’da boy gösteren tüm modellerinden haberdar olmanızı sağlıyor ve bu modelleri ayağınıza kadar getiriyoruz.

Forma Bastırma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Forma tasarım işlemi için sitemiz üzerinden bir tasarım programı geliştirdik. Bu programın adını forma tasarla koyduk. Bu program üzerinden istediğiniz her branştaki ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Kendi formanızı kendiniz belirliyorsunuz ve istediğiniz rengi bu program sayesinde seçiyorsunuz. Formanızı takım olarak almak isterseniz, diğer ekipmanları ile birlikte bu kısımdan belirliyorsunuz. Takımlar için toplu siparişlerinizi de yine bu kısımdan verebiliyorsunuz. Model ve renk seçme işleminiz bittikten sonra ise ‘sipariş ver’ kısmına tıklıyorsunuz ve formaların üretilmesi aşamasına geçiyorsunuz.

Forma Tasarlama Sistemini Şimdi Keşfedin.

Siparişinizi verdikten sonra ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Üretimi yapılan formalarınızı en geç 7 gün içinde adresinize kadar teslim ediyoruz. Bu sayede hem çok kısa sürede formalarınıza kavuşabiliyor hem de uygun fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Ayrıca istediğiniz formanın basılması için harcadığınız zamandan da tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Kapıda Ödeme Kolaylığıyla Forma Sahibi Olabilirsiniz.

Bizler, firma olarak sizlerin memnuniyetini ön planda tutuyor ve her kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Sizlerin güveni ve memnuniyeti bizim için son derece önemli. Bu nedenle siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneği sunuyoruz. Ürettiğimiz formlarımıza güveniyoruz. Bu nedenle formaları görerek ve dokunarak onayladıktan sonra teslim almanıza ve ödeme yapmanıza imkân sağlıyoruz.

Bunun dışında kredi kartı ile ödeme, havale ya da eft ile ödeme ve taksitle ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Sizler için piyasanın en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Tüm bunlardan faydalanabilmek için adresimize girmeniz ve modelinizi seçmeniz yeterli olacaktır.
En Ucuz Forma

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.