Galatasaray Forma

Galatasaray Forma

GALATASARAY FORMA MODELLERİ SİTEMİZDE

Galatasaray Forma satışımız başladı. Ülkemizde büyük bir aşk ile tutulan ve sevilen futbol takımlarının aralarındaki rekabet her geçen gün büyüyor. Bu takımlar arasındaki ezeli rekabette formalar, skorlar, tezahüratlar gibi birçok faktör etkili olabiliyor. Her sezon değişen formalar zaman zaman çok da hoşumuza gitmeyebiliyor. Özellik ile bundan birkaç sene önce Galatasaray takımının çıkarttığı mor formalar oldukça fazla tepki görmüşlerdi. Bu tip durumlarda yani takımınız sizin çok da hoşunuza gitmeyen tasarımlarda formaları ortaya koyduklarında özel tasarım formalara başvurabilirsiniz. Özel tasarım formalar genellik ile sizlerin isteğiniz modelleri formaların üzerlerine uygulayarak yapılıyor. Bu tip formalar sizleri hem her sezon yeni bir forma almaktan kurtarıyor hem de takımızın piyasaya sunduğu forma nasıl bir tasarıma sahip olursa olsun yine sizlerin kendi hoşunuza giden modelleri giyiyor olmanızı sağlıyor. Bu sebep ile bu tip formalar oldukça fazla tercih ediliyorlar.

Galatasaray Forma Yapımı

Formaların yapımları aslında sandığınızdan çok daha kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Öncelik ile kafanızda nasıl bir forma istediğinize karar vermeli ve bunu kafanıza kesin ve net bir şekilde yerleştirmelisiniz. Daha sonrasında sitemizi ziyaret edebilir ve kendi formanızı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca karar aşamasında dilerseniz sitemizde yer alan resim galerisini inceleyebilir ve daha önce yapılan çeşitli formalar arasından fikir edinebilirsiniz. Dilerseniz numaralı formalar dilerseniz de başka tarzda formalar yaptırabilirsiniz.

Orjinal Ürünler Web Sitemizde

Bir sonraki aşama ise sitemizde yer alan kendi formanı tasarla kısmına gelmeniz olacaktır. Bu kısma geldikten sonra artık tasarımınızı teknoloji sayesinde bizlere kolaylık ile ulaştırabileceksiniz. Renk, çorap ve logo gibi birçok farklı şey seçebileceğiniz sistem sizlere üç boyutlu bir görüntü sunuyor. Bu şekilde sizler de dilediğiniz tüm ürünleri inceleyebilir ve en çok hoşunuza giden tasarımı bizlere yollayabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden formanızı tasarladıktan sonra bu tasarımı bizlere gönderiyorsunuz. Bunun ardından da tasarımcılarımız hemen gerekli çalışmalara başlıyorlar ve birkaç gün içerisinde sizlere formanızı kargo ile teslim ediyorlar. Bu tip formalarda genellik ile en büyük problem kumaş olmaktadır. Firmamız sizlere son derece kaliteli kumaşlar ile son derece hoş ürünler sunmaktadırlar.

Galatasaray Forma Kumaşları

Formalar yapılırken kumaşlara son derece faza önem verilir. Bu tip ürünlerde ürünlerin kalitesi her zaman kumaşın kalitesi ile doğru orantılı olmaktadır. Forma alanında ürünlerin görüntüleri son derece büyük önem taşımaktadırlar. Bu sebep ile görünüme son derece önem verilen formalarınız, tarafımızdan büyük bir özen ve kalite ile hazırlanmaktadırlar.

Ürünlerimizin her birinde esnek- fit kumaşlar kullanılmaktadır. Bu kumaşların rahatlıkları tartışılmaz derecede iyidir. Forma gibi ürünlerin her zaman rahat olmaları gerekir. Ürünleri dilerseniz spor yaparken dilerseniz de takımınızı desteklerken giyebilirsiniz. Her iki seçenekte de ürünlerin rahat olması ve kendinizi içlerinde konforlu hissetmeniz son derece önemlidir. Bunların yanı sıra terletmeyen ve hava alan kumaşlardan formalarınızı üretmekteyiz. Formaların hava almaları büyük önem taşır bunun sebebi ise terlememenizdir. Ayrıca ürünlerimiz, çabuk kuruma özelliğine sahiptirler. Bu sebep ile teriniz üzerinizde soğumadan kurumuş olur ve herhangi bir bel ağrısı çekmezsiniz.

Galatasaray Forma Fiyatları

Özel tasarım dendiği zaman insanların aklına pahalı ürünler gelmektedir. Fakat bizim sizlere sunduğumuz ürünler oldukça uygun fiyatlı ve son derece kalitelidirler. Bu sebep ile içiniz rahat olabilir. Çeşitli fiyat bilgileri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çünkü her tasarımın kendine göre farklı fiyatı olmaktadır. Bu sebep ile ürün fiyatları değişkenlik göstermektedirler. Kendi tasarımınızı yaparken yan tarafta tutarı da göreceksiniz. Fiyatların son derece uygun olması sizleri kalite standartlarımızı görünce oldukça fazla şaşırtacak.

www.formatasarla.com.tr

3 Comments
 • gökhan
  Posted at 12:24h, 01 Mayıs

  Galatasaraylı biri olarak bu şekilde bir sistemde galatasaray için özel sayfa ve uygulama olması harika süper muhteşem ötesi bir şey teşekkür ederim.

 • mundik
  Posted at 10:23h, 07 Haziran

  bu nasıl site

  • admin
   Posted at 09:42h, 09 Haziran

   Herhangi bir sorunuz ya da şikayetiniz varsa;

   info@formayaptirma.net veya 0536 438 38 00 no’lu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.