Takım Formaları

Takım Formaları

TAKIM FORMALARI YARATMAK  SİZİN ELİNİZDE

Takım Formaları deneyimini bizimle yaşayın. Takım dendiği zaman akla sadece futbol gelmesin. Basket veya voleybol veya hokey takımından bahsediyor olabilirsiniz. Hayranı olduğunuz spor dalı hangisi ise bu spor dalında tercih ettiğiniz takıma ait formalar yaptırabilirsiniz. Her takım her sezon belirli tipte bir forma piyasaya sürmektedir. Formalar ne denli takımları sembolize etseler de aslında tamamen takımların piyasaya para kazanma amacı ile sürdükleri ürünlerdir. Bu sebep ile her sezon yeni bir forma çıkar ve bizlerde takımın yeni ürünlerinden geri kalmamak adına gidip o formayı veya atkıyı veya başka ürünleri takımın kendi mağazasından satın alırız. Aslında oldukça pahalı olan bu ürünler bir sezon sonra eskiyecek ve kenara atılacaktır.

ÖZEL TASARIM TAKIM FORMALARI

Bu sebep ile spor tutkunları artık kendi özel formalarını tasarlama yönünde ilerlemektedirler. Bu tip özel tasarım formalar her zaman sizin dilediğiniz gibi görünecekleri için ve zaten tasarım bakımında takımınızın yeni sezon formasından her zaman farklı görüneceği için hiçbir zaman eskimeyecek ve modası geçmeyecektir. Bu tip formalar özellikle de son zamanlarda spor tutkunları tarafından oldukça fazla seçilmektedirler. Özel tasarım formalar hem girdiğiniz ortamlarda daha hoş ve farklı görünmenizi, hem kendi tasarımınızı üzerinizde taşımanızı hem de maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlarlar.

MÜKEMMEL FİYAT, MÜKEMMEL KALİTE

Sizler için özel tasarlanmış olan takım formaları aslında son derece uygun fiyatlara satılmaktadırlar. Fiyat hakkında detaylı bilgiyi sitemizden ve iletişim merkezimizden kolaylık ile alabilirsiniz. Bu tip formalar hem her sezon yeni forma almaktan bizi kurtarır hem de aslında tahminimizden daha uygun fiyata yapılırlar. Bu sebep ile sizlerde ‘’Çok pahalıdır bu’’ diyip vazgeçmek yerine hemen şimdi sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz formayı tasarlamaya başlayabilirsiniz.

FORMA TASARLAMA NASIL YAPILIR?

Kendi formanızı tasarlamak aslında son derece kolaydır. Formanızı ister telefon ile ister internet üzerinden bizim ile paylaşabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek forma tasarlama sisteminden yararlanabilirsiniz. Böylece tamamen sizin çiziminiz olan formayı sizlere hazırlar ve kargo ile yollarız. Daha sonrasında arkadaşlarınız ile maç yaparken veya takımınızı maçlarda desteklemeye giderken formanızı kolaylık ile ve gönül rahatlığı ile teslim alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan galeri kısmını inceleyebilir ve hoşunuza giden modellerden de ilham alabilirsiniz. Tamamen kişinin isteği üzerine tasarlanan formalarda gerek baskılar gerek ise başka detaylar hakim olabilmektedirler.

FORMA KUMAŞLARININ KALİTESİ NASILDIR?

Özel üretim formaların kumaşları son derece rahat, konforlu ve sağlıklı olan materyallerden üretilmektedir. Spor alanında kullanılacak bir giysi olduğundan dolayı formalar özellik ile esnek kumaşlardan üretilmektedir. Spor yaparken mutlaka rahat olmak en önemli detaydır. Sonrasında ise şık bir görünüm gelir. Terlerken bile şık görünmek herkesin hayalidir. Kumaşların en önemli özelliklerinden bir tanesi de kuruyan kumaşlar olmasıdır. Formaların her biri mutlaka kuruyan kumaşlardan yapılmalıdırlar. Bu sebep ile özel tasarım formalarını üretirken Dry Bright özelliği olan kumaşlardan yararlanırız. Böylece teriniz üzerinizde soğumadan forma kuruyacak ve rahatça spor yapmaya devam edebileceksiniz. Bunun yanı sıra termo kumaş özelliği taşıyan formalarımız her daim nefes alacak ve asla kötü koku gibi durumları ortaya koymayacaktır. Ayrıca bu özellik vücudunuzun da hava alarak terinizin minimuma indirgenmesini sağlayacaktır. Özel tasarım formanızı dilerseniz spor yaparken dilerseniz de tuttuğunuz takımın müsabakasını izlerken kullanabilirsiniz. Bu formalar her iki aktivite için de son derece rahat ve konforludurlar. Sizlerde hemen şimdi sitemizi ziyaret ederek kendi formanızı tasarlayabilirsiniz.

www.formayaptirma.net

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.