Ucuz Forma

Ucuz Forma

Ucuz Forma Sizi Korkutmasın.

Ucuz forma denildiği zaman akla her zaman olumsuz bir imge gelir. Bizler bu olumsuz ön yargıyı kırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Ucuz kelimesinin, kalitesizlikle eşdeğer olduğu bu günlerde; bu algıyı değiştirmek, bizim firmamızın adının geçtiği yerde ucuz forma denildiğinde başka bir kavramın zihinlere yerleşmesini amaçlıyoruz. Türkiye’de spor kelimesi geçtiği zaman, akıllara her zaman ilk önce futbol geliyor. Küçük yaşlardan ileri gelen bu sevda, ileri ki yaşlarda adeta bir aşka dönüşüyor bizim ülkemizde. Bir zamanlar sadece erkeklerin muhabbetlerine teşne olan bu muhabbet, bugünlerde kadınların da ilgi alanları arasında yer alıyor.

Bir Hediye Olarak Ucuz Forma.

Futbol, takım muhabbetinin yanında, endüstriyel anlamda da hayatımızın büyük bir alanını işgal ediyor. Bugün artık, tekstil, moda, hatta telekomünikasyon alanında bile futbol takımlarının ürünleri bulunabiliyor. Örneğin, doğum günü hediyesi olarak, bir kadının, bir erkeğe, takım forması alması çok popülerleşti. Ya da erkeklerin, tuttukları takımların, telefon şebekelerini kullanmaları da alışılagelmiş bir durum olmaya başladı. Sport Pro; sadece bir forma üreticisi değildir. Sport Pro aynı zamanda, piyasa, bulunan basma kalıp forma modellerinden sıkılmış, daha kreatif modeller ve renkler arayan, Avrupa, Asya, Amerika’da kullanılan futbol modasının renk ve modelleri sürekli analiz ederek, yeni modeller arayan ve üreten bir üretim merkezi gibi çalışmaktadır.

Ucuz Forma Üreten Sport Pro Kimdir?

Futbol sevdası artık sadece standartlarda yaşanan bir duygu olmaktan ziyade, sosyal yaşamın her alanında kendini hissettiren bir meta halini aldı. Sport Pro; bu alandaki boşluğu çok iyi analiz ederek, insanların, takımları için istedikleri formaları, bilgisayarlarının karşısında geçerek, üyelik gerektirmeden, saniyeler içerisinde, kendi diledikleri özelliklerde ucuz forma tasarımı yapabilmelerinin önünü açıyor.

ucuz forma, forma tasarla, forma satın al, forma fiyatları, forma yaptırma, forma

ucuz forma, forma tasarla, forma satın al, forma fiyatları, forma yaptırma, forma

Ucuz Forma Tasarlama Modülü Nedir?

Bizleri, diğer forma üreticilerinden en büyük özellik, kreatif modelleme, kumaş kalitesi ve insan sağlığı gibi meseleleri, bütün her şeyin önünde tutmak istememizdir. Bu önceliklerle üretilmiş bir hediye, herkesin hoşuna gidecektir. Web sitemizin, Forma Tasarla sayfası üzerinden, kendi forma tasarımlarınızı, kendiniz oluşturabilir, size özel bilgileri, canlı modülümüz üzerinden bize ileterek, formanızın siparişinizi internet üzerinden verebilirsiniz.

Ucuz Forma Hayal Mi?

Web sitemizin, Formanı Tasarla sayfasına giriş yapıldığında açılan bu program sayesinde, kendi tasarımsal sisteminizi, kendiniz yaratabilirsiniz. Onlarca farklı model, yüzün üzerinde farklı renk kombinasyonu sayesinde, tuttuğunuz takımların renklerini ya da sizin istediğiniz renk kombinlerini bir araya getirerek, hiç bir takımda olmayan, yep yeni, tamamen size özel bir tasarım yaratabilirsiniz. Sadece forma değil, şort, çorap ve hatta eşofman takımlarının bile kombinasyonlarını yaratabilirsiniz. Bütün bunların yanında, eğer varsa, sponsor, Türkiye Arması, Osmanlı Tuğrası ya da sizin tasarlamış olduğunuz bir takım armasını formanın üzerinde bastırabilirsiniz. İsim ve numaraları saymıyoruz bile, zira bunlar standart istekler.

Ucuz Kaleci Formaları.

Tasarımlar sadece futbolcu formalarıyla sınırlı değil, bir takımın en büyük parçası olan kaleciler için de kratif tasarımlarımız bulunmaktadır. Kaleci formaları, standartize olarak, uzun kollu ve dirsek bölümlerinde, sakatlanmalara karşı, özel koruma süngerleri yerleştirilmektedir. Bu sayede, kaleciler, kurtarış esnasında, yerle temas ettiklerinde, bu forma takımları, darbeyi emici özellikleri sayesinde kalecilerin sakatlanma riskini olabildiğince azaltmaktadır. İsteğe bağlı olarak, kaleci takımlarının pantolonları da uzun olarak imal edilmekte ve pantolonların da diz ve yan bölümleri, sakatlanmalara karşı özel koruma süngerleriyle donatılmaktadır. Sport Pro; amatör futbolcuların da, maç esnasında en iyi şekilde kendini koruyabilmesi için sürekli olarak ar-ge çalışmaları yapmakta ve yeni teknoloji malzemeleri, üretim bandında denemektedir.

https://www.formatasarla.gen.tr/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.